Sakarā ar Covid-19 tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi

26.marts 2020

Esam spiesti informēt, ka, pamatojoties uz Veselības Ministrijas Rīkojumu Nr.59, kas izdots, saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 21.1. apakšpunktu,  medicīnas centrā "LIEPA" no 27. marta uz nenoteiktu laiku tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi.

Tomēr vairākus pakalpojumus pie mums būs iespējams saņemt, un tie ir:

 • ģimenes ārsta sniegtie veselības aprūpes pakalpojumi;

 • vakcinācijas pakalpojumi;
 • zobārstniecības pakalpojumi akūtos un neatliekamos gadījumos;
 • grūtnieču aprūpe.

Pacientu pieņemšana notiks pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti var, zvanot pa tālruni  29601234 (katru darbadienu no plkst.8:30 līdz 19:00)

Medicīnas centrs "LIEPA" pagaidām būs atvērts pirmdienās no plkst.15:00 līdz 18:00, trešdienās un piektdienās no 9:00 līdz 12:00.

Pašlaik cītīgi strādājam pie tā, lai saviem pacientiem iespējami drīz varētu piedāvāt ārstu speciālistu konsultācijas attālināti! Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā www.liepamc.lv un Facebook kontā https://www.facebook.com/LiepaMedicinascentrs

Sargiet savu veselību! Lai mums visiem izdodas pārvarēt šo krīzi pēc iespējas ātrāk!

Īslaicīgi mainīts medicīnas centra “LIEPA” darba laiks – sekojiet līdzi izmaiņām!

16.marts 2020

Ziņojam, ka īslaicīgi tiek mainīts medicīnas centra “LIEPA” darbalaiks. 16.martā medicīnas centrs būs atvērts līdz plkst. 16:00, tomēr iespējamas izmaiņas arī turpmākajās dienas, par ko operatīvi informēsim mūsu mājas lapā sadaļā http://www.liepamc.lv/darba-laika-izmainas/

Papildus informācija un pieraksts pie ģimenes ārsta un speciālistiem, fizioterapijas un zobārstniecības pakalpojumiem pa tālruni 29601234.

Visiem pacientiem, kas ir pierakstījušies pie speciālistiem, tiks nodrošināti pakalpojumi.

Diemžēl arī mums šis ir ļoti sarežģīts laiks, kad īpaši svarīgi ir nodrošināt nepārtrauktu medicīnas centra darbību. Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu klienti turpinātu mūs apmeklēt, bet tai pat laikā ir būtiski, lai tiktu ievēroti visi piesardzības pasākumi COVID-19 ierobežošanai.

Tāpēc lūdzam ikvienu pacientu nopietni izvērtēt savu veselības stāvokli, un gadījumā, ja ir aizdomas par COVID-19 un atbilstoša simptomātika (paaugstināta ķermeņa temperatūra, sāpes kaklā, apgrūtināta elpošana) vērsties neatliekamajā medicīniskajā dienestā, zvanot uz tālruni 113, un rīkoties atbilstoši dienesta instrukcijām.

Piesardzības pasākumi jāievēro arī personām, kam atbilstoši valstī izsludinātajai kārtībai, jāievēro karantīnas pasākumi. Informējam, ka arī šīm personām jāpārceļ plānotās vizītes medicīnas centrā “LIEPA”, zvanot pa tālruni 29601234.

Būsim atbildīgi, saudzēsim sevi un līdzcilvēkus!

Atceltas grupu vingrošanas nodarbības

13.marts 2020

Informējam, ka sakarā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu drošības nolūkos medicīnas centrā "LIEPA" tiek atceltas visas grupu vingrošanas nodarbības!

Citus pakalpojumus, tai skaitā konsultācijas pie ģimenes ārsta un speciālistiem, fizioterapijas un zobārstniecības pakalpojumus būs iespējams saņemt līdzšinējā kārtībā.

Pieraksts pa tālruni 29601234, papildus informācija mūsu mājas lapā www.liepamc.lv un Facebook kontā https://www.facebook.com/LiepaMedicinascentrs

Sargiet savu veselību!

Medicīnas centrs “LIEPA”, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu, piedāvā jaunus pakalpojumus

3. feb 2020

Medicīnas centrā “LIEPA” jau pāris mēnešus darbojas jaunais zobārstniecības kabinets, kurš izveidots, pateicoties Carnikavas un Saulkrastu novadu vietējās rīcības grupas “Jūras zeme” atbalstam un Lauku Atbalsta dienesta LEADER programmai, kuras galvenais uzdevums ir mērķtiecīgas un savstarpēji koordinētas aktivitātes ārpuspilsētu teritorijās, piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļus.

Izmantojot LEADER pieeju, kā arī ieguldot pašu finansējumu, medicīnas centrs “LIEPA” iegādājās jaunu un modernu zobārstniecības iekārtu, kas aprīkota ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām. Stomatoloģijas iekārtas komplektācijā ietilpst aprīkojums, kas ietver plašu higiēnas sistēmu, instrumentu un izvēles multivides lietojumu, ko stomatologi var pielāgot ikviena pacienta vajadzībām, vienlaikus nodrošinot maksimālu komfortu. Iekārta ir aprīkota ar skārienjūtīgu LCD vadības paneli, kas ietver visus nepieciešamos elementus, kas nepieciešami stomatoloģijas, tostarp endodontijas, protezēšanas, implantoloģijas un zobu ķirurģijas pakalpojumiem. Turklāt zobārstniecības iekārta ir aprīkota ar rentgena skatītāju, kas ļauj uzreiz precīzi diagnosticēt pacienta mutes veselības stāvokli un izvēlēties atbilstošākās ārstniecības, endodontijas, protezēšanas, implantoloģijas un zobu ķirurģijas metodes.

Pateicoties jaunajai iekārtai, medicīnas centrā “LIEPA” tagad iespējams saņemt gan augsti kvalificētus un komplicētus zobārstniecības un zobu protezēšanas pakalpojumus, gan arī jaunus zobu higiēnas pakalpojumus.

Vienlaikus jaunās zobārstniecības iekārtas uzstādīšana devusi iespēju saņemt papildus zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus bērniem par valsts budžeta līdzekļiem, kā arī nodrošināt jaunas darbavietas zobārstniecības speciālistiem.

Īstenojot projektu,  medicīnas centrs “LIEPA” sasniedza vairākus būtiskus LEADER aktivitātes mērķus – Carnikavas novadā radīti jauni un  attīstīti esošie zobārstniecības pakalpojumi, nodrošinātas augsti kvalificētas un kvalitatīvi aprīkotas darbavietas, veicināta mazo uzņēmumu attīstīšana. Tomēr pats galvenais ir tas, ka tagad Carnikavas novada iedzīvotājiem ir iespēja saņemt būtiskus veselības aprūpes pakalpojumus savā novadā.

Medicīnas centram “LIEPA” šis ir jau otrais Lauku Atbalsta dienesta ELFLA atbalstītais projekts. Mēs vēlamies iedrošināt arī citus uzņēmējus būt modriem un izmantot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma iespējas savu ideju un mērķu sasniegšanai.

Informācija par Carnikavas un Saulkrastu vietējo rīcības grupu “Jūras zeme” mājas lapā www.juraszeme.lv

Informācija par Lauku Atbalsta dienestu mājas lapā www.lad.gov.lv

 Medicīnas centrā “LIEPA” iespēja palīdzēt bērniem, kas slimnīcās atrodas vieni paši

30. an. 2020

Ar prieku ziņojam, ka medicīnas centrs “LIEPA” ir uzsācis sadarbību ar labdarības organizāciju “Lielas rūpes par mazajiem”. Medicīnas centra telpās turpmāk dzīvos skaistais ziedojumu zirdziņš, kurā visi savāktie līdzekļi tiks nodoti projekta “Lielas rūpes par mazajiem” īstenotājiem.

“Lielas rūpes mazajiem" ir iniciatīva, kuras galvenais mērķis ir sniegt aprūpi un emocionālu atbalstu bērniem, kuri tiek ārstēti Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, bet atrodas tur vieni paši. Iemesli, kādēļ šie bērni ir vieni, ir dažādi, bet visbiežāk tie ir bērni no bērnunamiem, kuriem nav neviena, kas varētu būt blakus brīdī, kad sāp vai ir vientuļi… Diemžēl ik dienu Latvijas slimnīcās nonāk šādi bērni. Bieži vien tie pavisam mazi bērniņi, kam pieaugušā cilvēka tuvums un mīļums ir absolūti nepieciešams šajā smagajā brīdī.

Iniciatīvas autore Linda Penēze 2019.gada nogalē par šo darbu saņēma “Latvijas lepnuma” balvu. Divu gadu laikā Linda Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā no nulles izveidojusi auklīšu dienestu, kurā strādā īpaši apmācītas auklītes. Viņas slimošanas laikā aprūpē mazuļus, kas ir vieni, un sniedz to, ko citi bērni saņem no vecākiem.

Auklīšu dienests darbojas, pateicoties ziedojumiem, no kuriem auklītēm tiem maksāta alga. Tāpēc medicīnas centrs “LIEPA” aicina atbalstīt iniciatīvu, iemetot ziedojumu zirdziņā medicīnas centra “LIEPA” telpās vai zvanot uz ziedojumu tālruni 90006770 (7,11 EUR par zvanu).

Paldies! Lai katram bērnam būtu, kas samīļo!

Jauns gads - jauna iespēja izmantot valsts apmaksātus zobu higiēnas pakalpojumus bērniem un zobu higiēnu pieaugušajiem! 

16. jan. 2020

Kamēr daudzviet uz valsts apmaksātu zobu higiēnas pakalpojumu jāgaida pat pusgads, pie mums atbrīvojušies laiki zobu higiēnai jau uz rītdienu, 17.janvāri, kā arī vēl ir vairāki brīvi pieejami laiki janvārī un februārī gan bērniem (bezmaksas), gan pieaugušajiem (maksas)! 

Nenokavē - piesakies pa tālruni 29601234!

Zobu higiēna ir profilaktiska zobārstniecības procedūra, kam ir ļoti svarīga nozīme labas zobu un smaganu veselības saglabāšanai. Zobu higiēnista apmeklējums vismaz divas reizes gadā pacientam ļauj regulāri kontrolēt savu zobu veselību un uzturēt zobus veselus. Higiēnas procedūras laikā rūpīgi tiek noņemts zobakmens un mīkstais zobu aplikums, zobi nopulēti ar profesionālām pastām un nepieciešamības gadījumā – ar sodas strūklu (ar balinošu efektu). Visbeidzot zobi tiek pārklāti ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem līdzekļiem. 

Medicīnas centrā „LIEPA” nodrošinām zobu higiēnas pakalpojumus arī no valsts budžeta līdzekļiem bērniem līdz 18 gadu vecumam. Zobu higiēna bērniem tiek apmaksāta vienu reizi gadā, bet 7, 11 un 12 gadu vecumā – pat divas reizes gadā!

Ar ikvienu pacientu cenšamies veidot labvēlīgas attiecības, it īpaši mazajiem pacientiem un tiem, kuri zobārsta krēslā sēžas pirmo reizi. Lai veicinātu bērna pozitīvo attieksmi pret zobārsta apmeklējumu, mazie pacienti pēc procedūras saņem nelielu pārsteiguma dāvaniņu.

Medicīnas centrā “LIEPA” pieņem trīs brīnišķīgas, smaidīgas un profesionālas zobu higiēnistes – Ilze Rulle, Katrīna Ieva Apalupa un Sintija Červinska.

Būsiet mīļi gaidīti!

Adrese: Plūmju iela 3, Carnikava

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, patīkamas telpas, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Uzdāvini veselību - iegādājies saviem mīļajiem medicīnas centra "LIEPA" dāvanu karti!

3. dec. 2019

Nezini, ko dāvināt bērnudārza skolotājai Ziemassvētkos? Omei tuvojas liela jubileja? Mīļajam tētim dzimšanas diena? Mums ir īpašs piedāvājums - uzdāvini veselību! Piedāvājam medicīnas centra "LIEPA" dāvanu karti par jebkuru izvēlēto summu.

Ar dāvanu karti varēs izmantot mūsu plašo pakalpojumu klāstu (vairāk par to šeit - http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/). Garantējam, ka ikviens atradīs savai veselībai ko noderīgu - sākot ar zobu higiēnu līdz pat augstas klases diagnosticējošiem izmeklējumiem!

Dāvanu kartes pieejamas medīcīnas centrā "LIEPA", Carnikavā, Plūmju ielā 3. Būsiet mīļi gaidīti!

Tālrunis informācijai  29601234.

Medicīnas centrā “LIEPA” jaunums – valsts apmaksātas vakcīnas bērniem!

12.nov. 2019

Informējam, ka tagad medicīnas centrā “LIEPA” pieejamas 100% valsts apmaksātas vakcīnas atbilstoši slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātajam bērnu vakcinācijas kalendāram (kalendāru lūdzam skatīt šeit).

Ikviens bērns var saslimt ar infekcijas slimību. Dažādas infekcijas slimības bērnu apdraud jau no viņa pirmajām dzīves dienām. Infekcijas slimības izplatās viegli, jo arī ieelpotais gaisā var būt slimības baktērijas un vīrusi, kuri var izraisīt slimību. Īpaši uzņēmīgi pret infekcijas slimībām ir bērni līdz divu gadu vecumam, jo viņu imūnsistēma vēl nav pilnībā attīstījusies. Bērnu vakcinācija ir visefektīvākais pašlaik zināmais ilgtermiņa profilakses veids, kas pasargā bērnu no infekcijām, novērš smagu slimības gaitu un komplikācijas. Ik gadus, pateicoties vakcinācijai, pasaulē izdodas pasargāt vairāk nekā 2,5 milj. bērnu dzīvību.

Latvijā, saskaņā ar vakcinācijas kalendāru, bērni tiek vakcinēti pret 14 infekcijām - tuberkulozi, difteriju, stinguma krampjiem, garo klepu, poliomielītu, masalām, masaliņām, epidēmisko parotītu, b tipa Haemophilus influenzae infekciju, B hepatītu, vējbakām, pneimokoku infekciju, cilvēka papilomas vīrusa infekciju un rotavīrusa infekciju. 

Medicīnas centrā “LIEPA” iespējams vakcinēt bērnu pie maksas ģimenes ārstes Kristīnes Liepiņas vai maksas pediatres Dairas Brenčas. Apmeklējot ārstu, jāmaksā būs par vizīti atbilstoši cenrādim, bet vakcīna būs bez maksas.

Vakcināciju lūdzam pieteikt, zvanot pa tālruni 29601234.

(Informācijas avots: www.spkc.lv un www.bkus.lv)

Piedāvājam valsts apmaksātus zobu higiēnas pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem!

7.nov. 2019

Kad pēdējo reizi ir būts pie zobu higiēnista? Medicīnas centrā “LIEPA” vēl ir dažas brīvas vietas zobu higiēnai novembrī un decembrī! 

Zobu higiēna ir profilaktiska zobārstniecības procedūra, kam ir ļoti svarīga nozīme labas zobu un smaganu veselības saglabāšanai. Zobu higiēnista apmeklējums vismaz divas reizes gadā pacientam ļauj regulāri kontrolēt savu zobu veselību un uzturēt zobus veselus. Higiēnas procedūras laikā rūpīgi tiek noņemts zobakmens un mīkstais zobu aplikums, zobi nopulēti ar profesionālām pastām un nepieciešamības gadījumā – ar sodas strūklu (ar balinošu efektu). Visbeidzot zobi tiek pārklāti ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem līdzekļiem. 

Medicīnas centrā „LIEPA” nodrošinām zobu higiēnas pakalpojumus arī no valsts budžeta līdzekļiem bērniem līdz 18 gadu vecumam. Zobu higiēna bērniem tiek apmaksāta vienu reizi gadā, bet 7, 11 un 12 gadu vecumā – pat divas reizes gadā!

Ar ikvienu pacientu cenšamies veidot labvēlīgas attiecības, it īpaši mazajiem pacientiem un tiem, kuri zobārsta krēslā sēžas pirmo reizi. Lai veicinātu bērna pozitīvo attieksmi pret zobārsta apmeklējumu, mazie pacienti pēc procedūras saņem nelielu pārsteiguma dāvaniņu.

Medicīnas centrā “LIEPA” pieņem trīs brīnišķīgas, smaidīgas un profesionālas zobu higiēnistes – Ilze Rulle, Katrīna Ieva Apalupa un Sintija Červinska.

Nenokavē un piesakies pa tālruni + 371 29601234!

Būsiet mīļi gaidīti!

 Ilze Rulle - zobu higiēniste

Katrīna Ieva Apalupa - zobu higiēniste

Sintija Červinska - zobu higiēniste

Steidzami aicinām darbā zobārstniecības māsu vai zobārsta asistenti/-u!

Prasības:

 • zobārstniecības māsas vai zobārstniecības asistenta izglītība;
 • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
 • pozitīva attieksme saskarsmē ar pacientiem un darba kolēģiem.

Piedāvājam:

 • draudzīgu un atbalstošu kolektīvu;
 • labus darba apstākļus;
 • interesantu un dinamisku darba vidi;
 • konkurētspējīgu atalgojumu (stundu likme sākot no 5.00 EUR bruto);
 • profesionālās attīstības un apmācību iespējas.

Darba laiks: summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku (iespējama gan pilna, gan nepilna slodze).

Darba vieta: Carnikava, Plūmju iela 3.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@liepamc.lv ar atzīmi: pieteikums zobārstniecības asistenta vakancei.

Informācija par vakanci pa tālruni 26466591.

Vakcinējies un pasargā savu ģimeni no saslimšanas ar gripu!

14. okt. 2019

Neļausim gripai izjaukt mūsu plānus - piedāvājam medicīnas centrā "LIEPA" vakcinēties pret gripu! 

Vakcinācija pret gripu ieteicama ikvienam, tomēr īpaši ieteicams vakcinēties tiem, kam saslimšana ar akūtām augšējo elpceļu infekcijām bieži norit smagā formā, un ir augsts gripas komplikāciju risks. Tie ir: 

 • cilvēki, kuri slimo ar hroniskām plaušu (t.sk. astmu), sirds un asinsvadu sistēmas, nieru un vielmaiņas slimībām;
 • cilvēki, kuri plāno operācijas vai ārstēšanos stacionāros;
 • bērni no sešu līdz 24 mēnešu vecumam, jo viņiem vēl nav izveidojusies imunitāte pret nevienu no gripas vīrusiem;
 • cilvēki, kuri vecāki par 65 gadiem, jo šajā vecumā imūnā sistēma vairs nenodrošina pilnvērtīgu aizsardzību pret saslimšanu un nereti saasinās arī hroniskās slimības, kas kopā ar gripas vīrusu var radīt dzīvībai bīstamas komplikācijas;
 • grūtnieces un sievietes, kuras plāno grūtniecību gripas sezonā;
 • mediķi un sociālie darbinieki, kuri rūpējas par pacientiem ārstniecības un sociālās aprūpes iestādēs.

Tāpat vēlams vakcinēties cilvēkiem, kuriem ģimenēs ir mazi bērni, veci cilvēki vai cilvēki ar hroniskām saslimšanām.

Lielāks inficēšanās risks ir to profesiju pārstāvjiem, kuru darbs saistīts ar atrašanos publiskā vietā un kontaktēšanos ar daudziem cilvēkiem (piemēram, veikalu pārdevējiem, sabiedriskā transporta kontrolieriem, skolotājiem un audzinātājiem).

Pieteikt vakcinēšanos pie ģimenes ārstes K.Liepiņas vai pediatres D.Brenčas var pa tālruni 29601234
Vakcīnas Fluarix tetra cena 15 eiro.

Pie mums iespējams veikt arī gripas un streptokoka ekspresstestu, kas saslimšanas gadījumā ļaus nekavējoties noteikt precīzu diagnozi.

Būsiet mīļi gaidīti!

Jauni zobārstniecības pakalpojumi pieaugušajiem un bērniem medicīnas centrā "LIEPA"!

07. okt 2019

Esam priecīgi ziņot, ka medicīnas centrā “LIEPA” Carnikavā atvērts jauns papildus zobārstniecības kabinets! Šeit uzstādīta pilnīgi jauna un moderna zobārstniecības aparatūra, kas spēs apmierināt pat visprasīgākā pacienta vajadzības.

Pie mums tagad iespējams saņemt gan augsti kvalificētus un komplicētus zobārstniecības un zobu protezēšanas pakalpojumus, gan arī jaunu pakalpojumu – profesionālu pilnu mutes dobuma higiēnu, papildus izmantojot sodas strūklu.

Ja Jums ir asiņojošas un sāpīgas smaganas, slikta elpa, dzeltenīgs vai brūns aplikums uz zobiem un mēles, kariess vai aizdomas par kariesu, tad Jums noteikti nepieciešama profesionāla pilna zobu un mutes dobuma higiēna medicīnas centrā "LIEPA". Higiēnas procedūras laikā rūpīgi tiks noņemts zobakmens un mīkstais zobu aplikums, zobi nopulēti ar profesionālām pastām un nepieciešamības gadījumā – ar sodas strūklu (ar balinošu efektu). Visbeidzot zobi tiks pārklāti ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem līdzekļiem.

Tikpat svarīgs jaunums - tagad medicīnas centrā „LIEPA” rindas kārtībā iespējams nodrošināt zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus par valsts budžeta līdzekļiem vēl vairāk bērniem, jo esam saņēmuši papildus kvotas un piesaistījuši jaunus lieliskus zobārstniecības speciālistus.

Informējam, ka zobārstniecība par valsts budžeta līdzekļiem mūsu centrā bērniem tiek nodrošināta līdz 18 gadu vecumam. Valsts apmaksātu zobu higiēnu bērniem medicīnas centrā “LIEPA” var veikt vienu reizi gadā, bet 7, 11 un 12 gadu vecumā – divas reizes gadā.

Ar bērniem cenšamies veidot  labvēlīgas attiecības, it īpaši mazākiem un tiem, kuri zobārstu apmeklē pirmo reizi. Pie mums bērns piespiedu kārtā netiek ārstēts. Labvēlīgu rezultātu cenšamies sasniegt ar pārrunām kā ar bērnu, tā arī ar viņa vecākiem. Lai veicinātu bērna pozitīvo attieksmi pret zobārsta apmeklējumu, mazie pacienti pēc procedūras saņem nelielu pārsteiguma dāvaniņu.

Nenokavē un piesakies pa tālruni + 371 29601234!

Būsiet mīļi gaidīti!

Mainīts maksas pakalpojumu cenrādis!

10.septembris 2019

Medicīnas centrs “LIEPA” informē, ka no 2019.gada 10.septembra mainīts maksas pakalpojumu cenrādis. Ar to var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā CENRĀDIS.

Būsiet mīļi gaidīti!

Papildus informācija un pieraksts pie speciālistiem pa tālruni 29601234.

Aicinām apmeklēt grupu nodarbības pieaugušajiem veselai mugurai arī augustā!

2.augusts 2019

Medicīnas centra "LIEPA" mājīgajā un ērtajā sporta zālē grupu nodarbības pieaugušajiem veselai mugurai sertificēta fizioterapeita vadībā ar visu nepieciešamo fizioterapijas aprīkojumu augustā notiks sekojošos datumos:

 • otrdienās (17:30-18:30) - 6.augustā, 13.augustā, 20.augustā un 27.augustā;
 • piektdienās (17:30-18:30) - 9.augustā un 16.augustā.

Vingrošanas nodarbības veselai mugurai ieteicamas ikvienam pieaugušajam, jo tās:

 • uzlabo muguras veselību sēdoša vai fiziski smaga darba veicējiem,
 • mazina muguras sāpes pie muskuļu savilkumiem, mugurkaula spondilozes, spondiloartrozes, starpskriemeļu disku trūču gadījumos,
 • mazina stājas asimetriju, muskuļu disbalansu, skoliozi, nostiprina dziļos muguras muskuļus,
 • veicina vispārēju fizisko attīstību un nostiprina nervu sistēmu.

Dalībnieku vecums: 17-65 g.v.

Nodarbības cena: 8 eiro.

No septembra atsāksim grupu nodarbības arī bērniem, pusaudžiem un senioriem.

Papildus informācija šeit: http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/sporta-nodarbibas/vingrosana/ un mūsu Facebook lapā www.facebook.com/LiepaMedicinascentrs

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 29601234!

Kas būtu jāzina par ārstniecisko teipošanu? 

27. jūnijs 2019

Vasarā nereti tiek gūtas dažādas traumas, mežģījumi, sastiepumi, sasitumi, kur teicami var nākt palīgā un uzlabot stāvokli ārstnieciskā teipošana.

Arī medicīnas centrā “LIEPA” iespējams veikt ārstniecisko teipošanu, kas mūsdienās ir arvien lielāku popularitāti iemantojusi fizioterapijas metode. To lieto ne tikai profesionāli sportisti, bet ikviens, kuram radušās attiecīgas veselības problēmas. Tomēr ne visi zina, kas tā ir un kā tieši tā palīdz uzlabot cilvēka veselību. Teips, tulkojot no angļu valodas, nozīmē "lente". Kinezioloģiskā lente jeb teips ir plāna, elastīga kokvilnas sloksne ar līmi.

Vēsture

Teipošanas pirmsākumi meklējami Japānā 70. gados, kad veidojās pārliecība, ka, lai uzturētu labu veselību, ir svarīga muskuļu aktivitāte un to funkcionēšanas spēja. 90. gados teipošana tika parādīta Eiropai, un izveidots pirmais uzņēmums, kas piedāvāja teipošanas pakalpojumus. Pirmajos gados liela daļa eiropiešu uz šo metodi skatījās skeptiski, tomēr pieprasījums pēc kursiem un semināriem par teipošanu strauji auga, tādējādi nostiprinot pārliecību par tās efektivitāti. Šobrīd arvien vairāk fizioterapeitu, ārstu un masieru savā darba praksē izmanto teipošanu. Latvijā teipošana kļuva aktuālāka Londonas Olimpisko spēļu laikā 2012.gadā, kad daudzu pasaules valstu sportisti tos jau izmantoja.

Pašlaik teipošana tiek izmantota ļoti plaši - sākot no pediatrijas līdz geriatrijai, un veiksmīgi ārstē dažādas ortopēdiskās, neiromuskulārās, neiroloģiskās un citas veselības problēmas.

Kāpēc uz ķermeņa tiek līmēts teips?

Teipam ir divi uzdevumi:

 • tas palīdz muskulim strādāt vai atbrīvoties,
 • tas nostabilizē locītavu ar tādu kā korseti – stiprinātāju, tādējādi palīdzot pareizi kustēties, pareizi kustināt locītavu.

Ja nepieciešams iegūt plašāku iedarbību, var līmēt vairākus teipus vienlaikus. Līmēšanas tehnikas ir atšķirīgas, ir jāzina, kā to darīt, tāpēc teipošanu veic sertificēts speciālists. Liekot kinezioloģisko teipu, ir svarīgi zināt, kur un kā muskulis stiepjas, kur tas sākas, kur beidzas, kā tas strādā. Savukārt, liekot dinamisko teipu, ir svarīgi zināt, kā kustas locītava, ievērot pareizo virzienu un locītavas sviras.

Kā korseti parasti izmanto kinezioloģisko teipu, to liek kā siti, kārtīgi nostiepjot, lai neļautu locītavai nepareizi kustēties, tādējādi saglabātu locītavas stabilitāti. Dinamiskais teips, ko uzliek muskulim, palīdz tam pareizi darboties – sarauties, atslābt un nomierināties.

Kā zināt, ka teips palīdzēs?

Teipošanas tehnikas izvēle ir atkarīga no diagnozes un no individuālajām sūdzībām. Speciālists parasti iztaujā pacientu, rūpīgi izmeklē, lai noteiktu, kā labāk uzlikt teipu. Vēlams, lai pacientam jau ir veikti kādi izmeklējumi un noteikta diagnoze, jo tad pavisam precīzi var prognozēt labāko teipošanas veidu. Tomēr dažkārt ir grūti pielāgot īsto variantu, tāpēc ir jāizmēģina vairāki varianti, kamēr atrod piemērotāko. Vēlamo efektu var sajust jau pirmajās 5– 10 minūtēs, un ja tā nav, visticamāk arī nebūs. Vienīgais izņēmums, kad tūlītēja efekta nebūs, ir tās situācijas, kad teips tiek uzlikts, lai samazinātu tūsku, pampumu un apjomīgus zilumus.

Kā teips to var izdarīt?

Teips tiek līmēts pa limfas atteci, tādējādi tiek mazināts pampums un tūska. Visbiežāk teipus liek uz kājām un rokām – pacientiem pēc traumām, kā arī vēža slimniekiem, kuriem pēc limfmezglu noņemšanas, veidojas vērā ņemams pietūkums. Onkoloģiskajiem slimniekiem teipošana spēj atvieglot dzīvi, jo citas metodes nepalīdz.

Teips labi palīdz arī tad, ja ir zila, aizpampusi acs vai abas, salauzts deguns, vienīgi jārēķinās, ka teips būs uz sejas. Šo metodi bieži izmanto hokejisti, un dažādu sporta veidu cīkstoņi, kuriem, kā viņi paši saka, pēc divām dienām jābūt pasākumā. Teips piepaceļ ādu, tādējādi uzlabo mikrocirkulāciju konkrētajā zonā, tas stimulē atjaunošanās procesus un palīdz ātrāk atgūt dabisko izskatu.

Vai teipu var likt arī bērniem?

Teipus var likt pat zīdaiņiem, piemēram, lai ātrāk novērstu nabas bruku. To bieži izmanto stājas korekcijai bērniem. Vienīgi jāseko, vai teips nerada kairinājumu, jo bērniem āda ir daudz jutīgāka kā pieaugušajiem.

Fakti par teipošanu:

 • teipi ir gandrīz tikpat biezi kā cilvēka āda;
 • tie ir elastīgi un pieguļ jebkādām ķermeņa aprisēm;
 • teipu elastību izmanto, lai radītu efektu, ka tiek pacelta virsāda;
 • zemādas zonai paplašinoties, rodas lielāka vieta asinsvadiem, limfmezgliem un receptoriem;
 • teipi ir ūdensizturīgi, gaisa un ūdens caurlaidīgi;
 • teips nesatur nekādus medikamentus, tomēr līme ir diezgan spēcīga un apmēram 1% cilvēku tā var izraisīt ādas apsārtumu, izsitumus vai niezi, kā dēļ teips jāņem nost;
 • teipu parasti tur 4 – 10 dienas.

Medicīnas centrā “LIEPA” ārstniecisko teipošanu vizītes laikā veic fizioterapeites Elīna Skalberga, Elīna Vitkovska un rehabilitoloģe Jūlija Čerešņeva.

Teipošanas pakalpojumu cenas atbilstoši cenrādim http://www.liepamc.lv/cenradis/fizioterapija/

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 29601234.

Informācijas avoti: medicine.lv, arsmed.lv, kinesiotaping.com 

Aicinām apmeklēt grupu nodarbības sertificēta fizioterapeita uzraudzībā!

23. maijs 2019

Medicīnas centra "LIEPA" mājīgajā un ērtajā sporta zālē otrdienās un piektdienās notiek grupu nodarbības sertificēta fizioterapeita vadībā ar visu nepieciešamo fizioterapijas aprīkojumu.

Pašlaik iespējams apmeklēt:

 • vingrošanu bērniem pusaudžiem no 9 līdz 15 gadiem (piektdienās plkst. 15:00-15:45);
 • vingrošanu veselai mugurai pieaugušajiem no 16 līdz 65 gadiem (otrdienās plkst.17:00-18:00 un        piektdienās plkst. 17:30-18:30);
 • vingrošanu bērniem no 5 līdz 8 gadiem (otrdienās plkst. 15:30-16:15);
 • vingrošanu senioriem no 65 gadiem (otrdienās plkst. 14:30-15:15).

Vingrošana notiek nelielās grupās līdz 6 dalībniekiem, tādējādi nodrošinot katram grupas dalībniekam individuālu fizioterapeita uzmanību. Nodarbības cena bērniem - 6 eiro, pieaugušajiem un senioriem - 8 eiro.

Ieguvumus no vingrošanas jutīsiet pavisam drīz, un šeit nosaukti tikai daži no tiem:

 • uzlabo stāju, līdzsvaru, koordināciju;
 • mazina mugurkaula problēmas, palīdz sēdoša un fiziski smaga darba darītājiem;
 • palīdz neiroloģisku saslimšanu gadījumos un pēc traumām;
 • uzlabo imunitāti un noder biežu elpošanas slimību gadījumos;
 • veicina vispārēju fizisko attīstību un līdzsvaro nervu sistēmu;
 • uzlabo asinsrites, elpošanas un gremošanas orgānu darbību;
 • uzlabo garastāvokli!

Papildus informācija šeit: http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/sporta-nodarbibas/vingrosana/ un mūsu Facebook lapā www.facebook.com.LiepaMedicinascentrs

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 29601234!

Piedāvājam valsts apmaksātus zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus bērniem!

14. maijs 2019

Esam priecīgi ziņot, ka tagad medicīnas centrā „LIEPA” rindas kārtībā nodrošinām zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus no valsts budžeta līdzekļiem bērniem līdz 18 gadu vecumam. Zobu higiēna bērniem tiek apmaksāta vienu reizi gadā, bet 7, 11 un 12 gadu vecumā – divas reizes gadā.

Ar bērniem cenšamies veidot  labvēlīgas attiecības, it īpaši mazākiem un tiem, kuri zobārstu apmeklē pirmo reizi.

Pie mums bērns piespiedu kārtā netiek ārstēts. Labvēlīgu rezultātu cenšamies sasniegt ar pārrunām, kā ar bērnu, tā arī ar viņa vecākiem. Lai veicinātu bērna pozitīvo attieksmi pret zobārsta apmeklējumu, mazie pacienti pēc procedūras saņem nelielu pārsteiguma dāvaniņu.

Nenokavē un piesakies pa tālruni + 371 29601234!

Būsiet mīļi gaidīti!

Medicīnas centrā "LIEPA" piedāvājam veikt holtera monitorēšanu!

13 maijs 2019

Kas ir holtera monitors?

Holtera monitors ir neliela, ar akumulatoru darbojoša medicīnas ierīce, kas tiek izmantota sirdsdarbības ātruma un ritma mērīšanai. To arī izmanto, lai diagnosticētu citas novirzes, kas var ietekmēt normālu sirds darbību. 

Parastās elektrokardiogrammas (EKG) laikā elektrodi tiek novietoti uz krūtīm, lai pārbaudītu sirds ritmu. Tomēr šajā īsajā brīdī var neparādīties visi esošie sirds ritma traucējumi. Holtera monitoru izmanto sirds ritma un ātruma mērīšanai 24 vai 48 stundu ilgā periodā, turklāt, to lietojot, pacients var veikt ikdienas darbības.

Ierīces uzlikšana ir ātra un nesāpīga. Klientam uz krūšu kurvja zem drēbēm tiek izvietoti vienreizlietojamie elektrodi, pie tiem pievieno kardioreģistratoru, kas tiek piestiprināts pie jostas.

Kad ieteicama holtera monitorēšana?

 • Jums ir lēna, ātra vai neregulāra sirdsdarbība.
 • Jūs sākat jaunu sirds medikamentu lietošanu, vai arī ārstam ir jānosaka, vai Jūsu zāles darbojas pareizi.
 • Jums ir elektrokardiostimulators, un ārsts vēlas pārliecināties, vai tas darbojas pareizi.
 • Jūsu veiktās elektrokardiogrammas (EKG) rezultāti nav normas robežās.
 • Jums ir bijusi sirdslēkme.
 • Jums ir ieplānota sirds operācija.

Kā tiek uzstādīts holtera monitors?

Uz vairākām vietām krūšu rajonā ārsts novieto īpašas uzlīmes, kam pievieno elektrodus. Atsevišķos gadījumos var rasties ādas kairinājums vai izsitumi vietās, kur pievienoti elektrodi. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir alerģija pret jebkāda veida līmi vai plāksteriem.

Elektrodi tiek savienoti ar monitoru, kas nepārtraukti ierakstīs elektriskos signālus. Monitoru ievieto nelielā korpusā, un Jūs varat to ņemt līdzi. Lietojot monitoru, ieteicams vilkt brīvu apģērbu.

Ko vēl vajadzētu zināt par holtera monitora izmantošanu?

Lietojot holtera monitoru, pievērsiet uzmanību savām sajūtām. Atzīmējiet laiku un to, ko jūs darījāt, kad sākās nevēlamas sajūtas. Pierakstiet, kad lietojat zāles vai dzērāt alkoholiskos dzērienus. Šīs piezīmes var palīdzēt ārstam noteikt, kas izraisa traucējumus Jūsu sirdsdarbībā. Tālāk ir sniegti daži piemēri par to, kāda veida sajūtas jums jāpieraksta:

 • sāpes vai diskomforts krūtīs;
 • reibonis vai ģībonis;
 • neregulārs sirds ritms;
 • elpas trūkums vai apgrūtināta elpošana;
 • sirdsklauves.

Neesat saskarsmē ar rentgenstariem, kamēr lietojat monitoru. Izvairieties no metāla detektoriem, neizmantojiet elektrisko segu. Šīs ierīces var traucēt monitoram.

Atgrieziet holtera monitoru ārstam atbilstoši norādījumiem. Ārsts apstrādās monitora informāciju, Jūsu piezīmes un informēs par rezultātiem.

Monitorēšanas izmaksas:

Holtera monitorēšana 24 stundas 35.00 eiro
Holtera monitorēšana 48 stundas 50.00 eiro

Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām.

Pieteikties uz holtera monitorēšanu var pa tālruni 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, patīkamas telpas, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Vai zināji, ka medicīnas centrā „LIEPA” iespējams saņemt ārsta dietologa konsultāciju?

8. maijs 2019

Veselīga uztura principu ievērošana palīdz novērst paaugstinātas ķermeņa masas un ar to saistīto tauku, holesterīna un cukura vielmaiņas traucējumu rašanos.

Pareizs uztura režīms palīdz atgūt veselību gremošanas orgānu slimību (barības vada iekaisumu, hronisku kuņģa un zarnu slimību – t.sk. aizcietējumu), vielmaiņas un endokrinoloģisku, nieru un urīnceļu, aknu un žultsceļu slimību, kā arī pārtikas alerģiju un produktu nepanesības gadījumā.

Mūsu ārste - dietoloģe Lāsma Kalnbērza konsultēs un veiks rekomendācijas dažādu saslimšanu, kā arī paaugstināta vai pazemināta ķermeņa svara gadījumā.

Konsultācijas cena: 30 eiro. Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām.

Pieteikt vizīti pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Lāsma Kalnbērza - ārste - dietoloģe, dermatoloģe

Aicinām pieteikties - piedāvājam grupu nodarbības sertificēta fizioterapeita uzraudzībā!

7. maijs 2019

Medicīnas centrā "LIEPA" piektdienās notiek grupu nodarbības sertificētas un pieredzējušas fizioterapeites Elīnas Skalbergas vadībā. Tā notiek nelielās grupās līdz 6 dalībniekiem, tādējādi nodrošinot katram grupas dalībniekam individuālu fizioterapeites uzmanību.

Pašlaik iespējams pieteikties uz vingrošanu bērniem (4-8 g.v.) un vingrošanu veselai mugurai pieaugušajiem.

Papildus informācija šeit: http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/sporta-nodarbibas/vingrosana/

Nenokavē un piesakies pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Lieliska ziņa - iespējams pierakstīties pie sertificētas fizioterapeites!

29. apr. 2019

Fizioterapijas mērķis ir atjaunot, saglabāt un uzlabot cilvēka kustības un stāju, palielināt fizisko izturību, mazināt sāpes un atvieglot hronisku slimību gaitu. Medicīnas centra "LIEPA" fizioterapeite Elīna Skalberga palīdzēs Jums atgūt veselību, mazināt sāpes pēc slimībām, traumām, ievainojumiem, apdegumiem vai cita veida bojājumiem, kad izveidojies muskuļu funkciju traucējums, nervaudu un saistaudu izmaiņas.

Medicīnas centrā "LIEPA" piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

 • individuālas fizioterapeita konsultācijas (ar stājas traucējumiem un muskulatūras disbalansu, ar muguras sāpēm, ar neiroloģiskiem traucējumiem, pēc traumām, pulmonoloģijā;
 • grupu nodarbības bērniem un pieaugušajiem (vairāk informācijas šeit);
 • individuālas ārstnieciskās vingrošanas stājas korekcijai, muskulatūras disbalansa un sāpju mazināšanai;
 • individuālas nodarbības bērniem no 3 līdz 12 mēnešu vecumam (Bobata vingrošana);
 • individuālu ārstniecisko mājas vingrojumu kompleksa izstrādi un apmācību;
 • ārstniecisko masāžu;
 • kinezioloģisko teipošanu. 

Visi pakalpojumi būs pieejami jau 3.maijā - nenokavē pieteikšanos!

Fizioterapijas pakalpojumu cenrādis pieejams šeit. Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām!

Pieteikšanās pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.


Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Vai pēdējā gada laikā ir apmeklēts ginekologs? Piesakiet vizīti - tagad Carnikavā pieejami augstvērtīgi ginekoloģijas pakalpojumi!

2. apr. 2019

Katrai sievietei ir svarīgi atrast savu ginekologu, kas uzņemsies rūpes par viņas sievišķo veselību. Labs un uzticams ginekologs nozīmē ne tikai profesionalitāti un pieredzi, bet arī attieksmi, iejūtību un patiesu interesi savas pacientes veselībā.

Medicīnas centrs „LIEPA” piedāvā satikt savu ginekoloģi tepat – Carnikavā! Jau no 12.aprīļa pacientes medicīnas centrā pieņems sirsnīgā un zinošā ārste ginekoloģe, dzemdību speciāliste dr. Katerina Alehnoviča.

Ginekoloģiskās konsultācijas laikā uzklausīs sūdzības, ja tādas ir, veiks nepieciešamos izmeklējumus un piedāvās labāko risinājumu tieši Jūsu konkrētajā situācijā.

Pie mums pieejami sekojoši ginekoloģijas pakalpojumi:

 • profilaktiskās apskates un izmeklēšana;
 • izmeklējumi dzemdes kakla vēža savlaicīgai diagnostikai;
 • ginekoloģisko saslimšanu diagnostika, ārstēšana un medikamentu recepšu izrakstīšana;
 • ginekoloģisko analīžu veikšana (uztriepe, citoloģija, histoloģija u.c.);
 • ginekoloģiska rakstura ultrasonogrāfijas izmeklējumi (izņemot krūšu sonogrāfiju);
 • procedūras un ārstnieciskās manipulācijas dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanā;
 • konsultācijas ģimenes plānošanā, kontracepcijā un neauglības jautājumos;
 • konsultācijas par norisēm sievietes reproduktīvajā sistēmā jebkurā vecuma posmā;
 • grūtnieču un pēcdzemdību aprūpe.

Klīnikā iekārtots mūsdienīgs un ērts ginekoloģijas kabinets ar jaunākās paaudzes aprīkojumu, kas ļauj veikt saudzīgu un detalizētu izmeklēšanu. 

Profilaktiskās apskates reizi gadā ir labākais veids, kā sievietei sekot līdzi savai veselībai. Profilaktiskās vizītes laikā ginekologs veiks apskati, paņems nozīmīgākās analīzes, veiks ultrasonogrāfijas izmeklējumu, pārbaudīs krūšu veselību un atbildēs uz sievietei aktuālajiem jautājumiem. Ja viss kārtībā – tikšanās nākamajā vizītē pēc gada. Tomēr profilaktiskā vizīte bieži vien var izrādīties kā veselības un pat dzīvības glābēja, jo daudzas slimības par sevi "skaļi neziņo", tas nozīmē – līdz pat vēlīnai stadijai neparādās ne sāpes, ne arī kādi citi simptomi, tādēļ profilaktiski izmeklējumi un analīzes ir vienīgais veids šīs slimības diagnosticēt pēc iespējas drīzāk. Un, kā zināms – jo agrīnākā stadijā slimība atklāta, jo to veiksmīgāk iespējams izārstēt

Pirmreizējas vizītes cena 30 eiro, atkārtota vizīte 20 eiro. Plašāks cenrādis pieejams šeit. Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām!

Mēs Jums palīdzēsim! 

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Katerina Alehnoviča - ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Medicīnas centrā "LIEPA" jauni pakalpojumi - ginekoloģija un holtera monitorēšana!

26. marts 2019

Ar prieku un lepnumu ziņojam, ka esam čakli strādājuši un varam saviem klientiem piedāvāt jaunus pakalpojumus!

No 12.aprīļa darbu Carnikavas medicīnas centrā "LIEPA" uzsāk brīnišķīgā ārste ginekoloģe dr.Katerina Alehnoviča, ko daudzas sievietes jau iepazinušas Ādažu poliklīnikā. Plašāka informācija šeit: http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/ginekologija/, cenrādis šeit: http://www.liepamc.lv/cenradis/ginekologija/

Jau pavisam drīz būs iespējams pierakstīties uz holtera monitorēšanu. Holtera monitoringa izmeklējuma laikā analizē sirds reakciju uz fizisku un emocionālu slodzi, sirds stāvokli miega laikā, sirds ritmu un darbību 24 stundu (35 eiro) vai 48 stundu (50 eiro) garumā. Ārsts, analizējot iegūtos datus, var noteikt sirdsdarbības ritma traucējumus un to cēloņus. Šis izmeklējums ir svarīgs, lai atklātu apslēptas sirdsdarbības problēmas. 

Pieteikt esošos un jaunos pakalpojumus var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām!

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Ērces jau modušās - vakcinējies medicīnas centrā "LIEPA" pret ērču encefalītu!

25. marts 2019

Pavasaris ir klāt un ērces mostas - parasti tas ir tad, kad temperatūra ārā ir virs + 5 C. Latvijā ērču encefalīts ir ļoti izplatīts un ērču inficētība ir augsta, tāpēc ļoti svarīgi ir būt pasargātam pret šo slimību. Vienīgā drošā un ilgstošā profilakse ir vakcinācija pret ērču encefalītu.

Vakcinēties var jau no viena gada vecuma. Imunitātes izveidošanai nepieciešamas trīs vakcīnas devas - pirmās divas ar mēneša intervālu un trešā deva pēc nepilna gada. Pēc tam jāveic revakcinācija pēc trīs gadiem un tad ik pēc pieciem gadiem. Jāatceras, ka veciem cilvēkiem, tāpat kā maziem bērniem, imūnā atmiņa nav tik noturīga, tāpēc pēc 60 gadu vecuma revakcinācija nepieciešama ik pēc trīs gadiem. 

Ja vakcinācija nav pabeigta vai ir aizmirsies revakcinēties, nav jāsāk vakcinācijas cikls no sākuma, ir jāiepotē kārtējā deva un turpmāk jāievēro piecu gadu intervāls. Negatīvā puse kavētai revakcinācijai ir tas, ka pēc piecu gadu intervāla kopš pēdējās vakcīnas cilvēkam nav aizsardzība pret ērču encefalītu. Tiklīdz tiek saņemta nākamā vakcīnas deva, cilvēka imūnā sistēma atkal saražo pietiekamu daudzumu antivielu, kas turpmākajos piecos gados viņu pasargās.

Ērču encefalīts ir aktuāla slimība visos vecumos. Ja kādreiz mēs domājām, ka bērniem ērču encefalīts norit vieglāk un nav tik izteiktas neiroloģiskās izpausmes, tad šobrīd ir skaidrs, ka tā tas nav. Latvijā ir analizēti daudzi gadījumi, kad ir bijušas smagas neiroloģiskas komplikācijas. Saistībā ar ērču encefalītu noteikti ir jāņem vērā iespējamās vēlīnās komplikācijas, kas parādās pēc gada vai vairākiem gadiem - tās ir ilgstošas, biežas galvassāpes, migrēna, koncentrēšanās problēmas, uzmanības deficīta sindroms - pat, ja sākumā ir bijusi tikai drudža forma, ko kādreiz uzskatījām par labdabīgi noritošu. Nāves gadījumi nav tik bieži, bet dzīves kvalitāte būtiski mainās.*

Nevajadzētu uzskatīt - ja mēs nedzīvojam laukos un neejam sēņot, tad nav jāvakcinējas. Arī pilsētvidē ir sastopamas ērces, un ir ļoti daudz gadījumu, kad cilvēki ir inficējušies, piemēram, pļaujot piemājas zālienu.

Negaidi un piesaki vakcināciju jau šodien, zvanot pa tālruni 29601234, vai rakstot e-pastu: info@liepamc.lv!

Vakcīnas cena - 32 eiro.

(* - avots: Medicine.lv)

Kādi dokumenti jāņem līdzi, ejot pie ārsta?

28. feb. 2019

Medicīnas centrs "LIEPA" aicina, dodoties pie ārsta, atcerēties paņemt līdzi nepieciešamos dokumentus!

Pieaugušajiem tie ir:
 • personu apliecinošs dokuments - pase vai identifikācijas karte (autovadītāja apliecība nav personu apliecinošs dokuments!);
 • apdrošināšanas polise (ja tāda ir);
 • nesen veikto izmeklējumu un analīžu rezultāti, ja tādi ir Jūsu rīcībā;
 • nosūtījums no ģimenes ārsta vai speciālista, ja maksātājs ir apdrošināšanas kompānija. 
Bērni līdz 14 gadu vecumam var apmeklēt ārstu tikai kopā ar pieaugušo! Ja ārsts tiek apmeklēts ar vienu no vecākiem, tad līdzi jābūt:
 • bērna dzimšanas apliecībai, kurā norādīts vecāka vārds un vecāka pase vai identifikācijas karte vai 
 • bērna pasei vai identifikācijas kartei un vecāka pasei ar ierakstu par bērnu.
Ja bērns apmeklē ārstu kopā ar citu pieaugušu personu (māsu, brāli, vecvecākiem vai citiem tuviniekiem), tad līdzi jābūt:
 • notariāli apstiprinātai pilnvarai pārstāvēt bērna likumiskās tiesības un intereses;
 • pieaugušā pasei vai identifikācijas kartei.
 Bērniem no 15 gadu vecumam, apmeklējot ārstu, līdzi jābūt:

 • pasei vai identifikācijas kartei.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar medicīnas centra "LIEPA" administrāciju pa tālruni 29601234.


Iespēja apmeklēt pilates - turpmāk katru trešdienu plkst.17:00!

25. feb. 2019

Domājot par klientu ērtībām, medicīnas centrs "LIEPA" pilašu nodarbībām maina laiku - turpmāk tās notiks trešdienās no plkst. 17:00 līdz 18:00!

Pilates ir harmoniska, lēna un saudzējoša vingrojumu sistēma visam ķermenim, kas apvieno spēka un stiepšanās vingrojumus ar mērķi uzlabot vispārējo veselības stāvokli. Piemērota cilvēkiem ar muguras problēmām, sēdoša darba darītājiem, tiem, kas vēlas izskatīties staltāki un labāk justies. Palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma un dienas laikā uzkrātā stresa. 

Pilates piemērotas ikvienam, dāmām un kungiem jebkurā vecumā! Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama!

Nodarbības cena - tikai 7 eiro!

Līdzi jāņem vingrošanas paklājs un ūdens pudele. Nodarbības vada Judīte Vēvele.

Būsiet mīļi gaidīti!

Iespējams pierakstīties uz vizīti pie neiroķirurga dr.Šlēziņa!

15. feb. 2019  

Informējam, ka medicīnas centrā "LIEPA" ir iespējams saņemt sertificēta neiroķirurga, medicīnas zinātņu doktora Jāņa Šlēziņa konsultāciju.  

Dr.med. Jānis Šlēziņš konsultē par šādām jomām:

 • Muguras sāpes, akūtas un hroniskas. Invazīvā atsāpināšana (blokādes). Mugurkaula mazinvazīvās operācijas.
 • Starpskriemeļu diska trūces mugurkaula kakla un jostas daļā, radikulārās roku un kāju sāpes, diska trūču operācijas.
 • Mugurkaula jostas daļas stenoze, minimāli invazīva ķirurģiskā ārstēšana.
 • Kompresijas neiropātiju diagnostika un ārstēšana (karpālā kanāla sindroms, kubitālā kanāla sindroms).
 • Trigemināla neiralģija, hemifaciāls spazms.
 • Idiopātiska intrakraniāla hipertensija (pseudotumour cerebri).
 • Galvas smadzeņu un galvaskausa audzēji (neiroonkoloģija).
 • Hidrocefālijas (ūdensgalvas) diagnostika un ķirurģiska ārstēšana.
 • Muguras smadzeņu un mugurkaula audzēji.
 • Smadzeņu asinsvadu patoloģijas – aneirismas, arteriovenozas malformācijas.
 • Smagas galvas traumas, sekas pēc pārciestām galvas traumām.
 • Chiari malformācija.
 • Galvaskausa defektu (iedzimtu un iegūtu) ķirurģiska korekcija.

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Konsultācijas cena - 50 eiro.

Sadarbojamies ar veselības apdrošināšanas kompānijām!

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

Jānis Šlēziņš - neiroķirurgs

Darba pieredze:

 • P. Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīca, 30. neiroķirurģijas nodaļas neiroķirurgs
 • King’s College Hospital, King’s Neurosurgery, London, Lielbritānija, Neiroķirurgs (2014-2015)
 • The Walton Centre for Neurology and Neurosurgery, Liverpool, Lielbritānija, Neiroķirurgs (2015-2017)
 • Specializētās medicīnas centrs, Neiroķirurgs, 2013-2014.

Izglītība:

 • Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīca/Latvijas Universitāte – specializācija neiroķirurģijā
 • Rīgas Stradiņa Universitāte, Medicīnas zinātņu doktora grāds, 2014
 • Rīgas Stradiņa Universitāte, ārsta grāds, 2006

Medicīnas centrs "LIEPA" izvirzīts 2018.gada Latvijas dižprojektam!

1. feb. 2019

Ir izsludināta ikgadējā LEADER lepošanās akcija "Dižprojekts 2018" par vietējo iniciatīvas projektu, kas realizēts ar LEADER ELFLA vai EZF fonda atbalstu un kas ir teritorijas lepnums un aktīvo ļaužu darbības apliecinājums.

Ar prieku varam ziņot, ka publisko un privāto partnerattiecību biedrība SERNIKON, kas pārstāv Carnikavas un Saulkrastu novadus, par dižāko projektu 2018.gadā izvirzījusi tieši medicīnas centru "LIEPA"! 

Ir uzsākta projektu konkursa “Dižprojekts 2018” balsošana! Lūdzu atbalsti mūs, spiežot LIKE zem medicīnas centra "LIEPA" bildes Latvijas Lauku fonda Facebook lapā! Paldies no mums!!!

Papildus informācija šeit: http://llf.partneribas.lv/archives/5333 un medicīnas centra "LIEPA" Facebook kontā.

Jaunums - iespēja veikt EHO kardiogrāfiju!

24. jan. 2019

Jau no 30.janvāra medicīnas centrs "LIEPA" piedāvā jaunu pakalpojumu - diagnostisko izmeklējumu ar EHO kardiogrāfijas metodi. Izmeklējumus veiks Rīgas 1.slimnīcas kardioloģe un Funkcionālās diagnostikas kabineta vadītāja Jeļena Mironova.

Pieteikt izmeklējumu var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Ehokardiogrāfijas izmeklējums ir lietderīgs, ja ir:

 • sūdzības par sirds darbības ritmu;
 • neskaidras etioloģijas ģīboņi;
 • paaugstināts arteriālais spiediens;
 • sāpes sirds apvidū;
 • elpas trūkums u. c.

EHO kardiogrāfija  ir sirds izmeklēšana ar ultraskaņas palīdzību. Šis izmeklējums ļauj noteikt sirds anatomisko struktūru, kambaru un priekškambaru izmērus, to saraušanās spēju, sirds sieniņu biezumu, rētu vai trombu esamību pēc sirds miokarda infarkta, izvērtēt sirds vārstuļu stāvokli un to funkciju, kā arī sirds muskuļa funkcionālo stāvokli. EHO kardiogrāfija palīdz ieraudzīt tās anomālijas, kas pacientam ir bīstamas, bet ilgstoši neizraisa nekādas sūdzības. Ar EHO kardiogrāfijas izmeklēšanas metodi var diagnosticēt sirds mazspējas pakāpi, novērtēt sirds vārstuļu stāvokli, lai diagnosticētu iedzimtas un iegūtas sirdskaites, atklāt paaugstinātā asinsspiediena cēloni un izslēgt kardiomiopātijas iespējamību pēc pārslimotas vīrusa infekcijas. EHO kardiogrāfija ir neinvazīva un pilnīgi nekaitīga pacientam. To var veikt arī grūtniecēm.  

Medicīnas centrā "LIEPA" nebūs jānīkst garās rindās kopā ar citiem pacientiem. Tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas saņemsiet profesionālu attieksmi, izcilākos speciālistus un bezmaksas autostāvvietu!

                Jeļena Mironova - kardioloģe                       (EHO kardiogrāfija)

Gripa vai saaukstēšanās - medicīnas centrā "LIEPA" noskaidro to uzreiz!

22. jan. 2019

Gripa ir akūta, sevišķi lipīga vīrusu infekcija, kas skar elpceļus. Salīdzinot ar citām infekcijas slimībām, gripa atšķiras ar izplatīšanās ātrumu, izraisīto komplikāciju biežumu un smagumu. Tomēr bieži pacienti jauc gripas vīrusu ar saaukstēšanos, kas noved pie nepareizas ārstēšanās, piemēram, nevajadzīgas antibiotiku lietošanas. Tāpat nereti gripas slimnieks neievēro mājas režīmu, cilvēks dodas ierastajās gaitās par spīti sliktajai pašsajūtai un tādējādi ar gripas vīrusu aplipina apkārtējos. 

Medicīnas centrā "LIEPA" mūsu pacientiem ir iespēja veikt gripas ekspresdiagnostikas testu. Šis tests 10 minūšu laikā sniegs atbildi, vai saslimšana ir gripas vīruss vai cita infekcija.

Ja gripa netiek pareizi ārstēta, tā var veicināt jebkuras hroniskas slimības uzliesmojumu. Tā var provocēt jau esoša hroniska procesa paasinājumu, tādēļ var rasties deguna blakusdobumu, auss iekaisumi. Sirds muskuļa iekaisums — miokardīts nereti pievienojas jau kādai esošai sirds slimībai. Diezgan bieži sastopama komplikācija ir pneimonija (plaušu karsonis). Tā prasa nopietnu ārstēšanu, tādēļ vieglprātīga attieksme nav pieļaujama. Arī bronhīts jāārstē tikpat nopietni. Galvas smadzeņu vai galvas smadzeņu apvalku iekaisums biežāk ir smagas un ļoti smagas gripas norises gadījumā. 

Pieteikt vizīti pie ģimenes ārstes K.Liepiņas, lai veiktu gripas eksprestestu, var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Ekspressdiagnostikas testa cena 15 eiro.

Iespēja pierakstīties pie neiroloģes Rutas Plotnieces!

07. jan. 2019

Esam lepni ziņot, ka Carnikavā, medicīnas centrā "LIEPA" ir pieejamas izcilas speciālistes neiroloģijā un neirosonoloģijā dr. R.Plotnieces konsultācijas!

Medicīnas centra "LIEPA" pacientiem dr.R.Plotnieces konsultācijā ir iespēja:

 • veikt kakla, galvas asinsvadu izmeklēšanu ar duplex  doplerogrāfijas metodi;
 • saņemt ārstēšanu neiroloģiskiem pacientiem ar dažādas ģenēzes galvassāpēm, mugurkaula problēmām, atmiņas traucējumiem, veģetatīvās nervu sistēmas patoloģijām, reiboņiem, trīci un citiem kustību traucējumiem; 
 • vienā vizītē apvienot asinsvadu izmeklēšanu un neirologa konsultāciju.

Ārste Ruta Plotniece ir viena no labākajām speciālistēm neiroloģijā Latvijā. 

 • Praktizē ar neirovaskulāriem, galvassāpju, muguras sāpju, parkinsonisma pacientiem.
 • Stažējusies neiroloģijā  Vīnes Universitātes klīnikā, absolvējusi Cornell seminārus Zalcburgā.
 • Maskavā profesora Ļeļuk vadībā paaugstinājusi kvalifikāciju neirosonoloģijā.
 • Dibinājusi Baltijas galvassāpju  pacientu biedrību, un ir tās valdes locekle.
 • Vairāku publikāciju autore žurnālos „Latvijas ārsts”, „Jums kolēģi” par Parkinsona slimības ārstēšanu un veģetatīviem traucējumiem. Publicējusies arī "Short communication Scandianvian journal of infectology" saistībā ar meningīta ārstēšanu un meningīta diagnostiku.
 • Piedalījusies vairākos klīniskos pētījumos par Parkinsona slimības ārstēšanu.
 • Regulāri papildina zināšanas starptautiskos un lokālos kongresos un semināros.

Dr.R.Plotniece pacientus pieņem katru otrdienu (no plkst.12:00 līdz 16:00). 

Vizītes cena: 40 eiro.

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Būsiet mīļi gaidīti!

Ruta Plotniece - neiroloģe, neirosonoloģijas speciāliste

Praktizējoša ārste ar 15 gadu darba pieredzi neiroloģijā, kopš 2005.gada arī  neirosonoloģijā.


Pieejamas rehabilitologa konsultācijas ar iespēju veikt teipošanu!

17. dec. 2018

Medicīnas centrā "LIEPA" darbu sākusi sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Jūlija Čerešņeva. 

Vizītes laikā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts:

 • novērtē pacienta veselības stāvokli un ar to saistītos funkcionālos ierobežojumus;
 • novērtē medicīniskās rehabilitācijas potenciālu;
 • sastāda rehabilitācijas programmu, uzrauga tās norisi un sniegtos rezultātus.

Nepieciešamības gadījumā ārste pacientam var veikt kinezioloģisko teipošanu - mūsdienīgu fizioterapijas metodi, kas efektīvi palīdz ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu.

Medicīnisko teipošanu izmanto:
 • lai mazinātu muguras sāpes (spondiloze, diska trūces u.c.);
 • pret locītavu sāpēm (piem. iesaldētais plecs jeb adhezīvais kapsulīts, tenisista elkonis u.c.);
 • pēc traumām, ja ir sasitumi, mežģījumi, sastiepumi, lūzumi,tūskas un zemādas asinsizplūdumu mazināšanai;
 • iekaisuma mazināšanai un rētu profilaksei;
 • neirorefleksīvām manipulācijām (piem. pret muskuļu saspringuma izraisītām galvassāpēm);
 • stājas korekcijai u.c.

Medicīniskās rehabilitācijas mērķis ir pacientiem ar noteiktiem funkcionāliem ierobežojumiem nodrošināt šo ierobežojumu mazinā­šanu vai novēršanu, t.i. saglabāt viņa optimālo fiziskās, sensorās, intelektuālās, psihiskās un sociālās funkcionēšanas līmeni. Rehabilitācija ietver plašu palīglīdzekļu un aktivitāšu klāstu no vairākām nozarēm.

Konsultē: latviešu, krievu, angļu valodā.

Pieteikt vizīti iespējams pa tālruni + 371 29601234 vai e-pastu: info@liepamc.lv.

Jūlija ČEREŠŅEVA, sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste

 • 2014.gadā beigusi Rīgas Stradiņa universitāti, praktizē Nacionālajā rehabilitācijas centra „Vaivari” Ortopēdijas un Traumatoloģijas nodaļā un Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā
 • iepriekš savā specialitātē strādājusi Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, kā arī Liepājas reģionālajā slimnīcā
 • papildus apguvusi kinezioloģisko teipošanu, klasisko masāžu, pilates
 • aktīva dzīvesveida piekritēja, "Maratonkluba" biedre

Fitnesa treniņi sadarbībā ar KSMR Fitness Carnikava!

11. dec. 2018

Medicīnas centrā "LIEPA" sadarbībā ar KSMR Fitness Carnikava notiek fitnesa treniņi katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 18:45

Iepriekšēja pieteikšanās KSMR Fitness Carnikava obligāta!


Jaunums - dāvanu kartes!

7. dec. 2018

Nezini, ko dāvināt mīļam cilvēkam Ziemassvētkos? Omei tuvojas liela jubileja? Mums ir lielisks piedāvājums - uzdāvini medicīnas centra "LIEPA" dāvanu karti! 

Uzzini par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem šeit: http://www.liepamc.lv/pakalpojumi/

Administrācijas tālrunis + 371 29601234.

Pieejamas ķirurga konsultācijas!

4. dec. 2018

Medicīnas centrā "LIEPA" iespējams pierakstīties uz konsultāciju pie ķirurga Vladimira Čerepahina, izcila speciālista ar vairāk kā 30 gadu pieredzi, kurš Latvijas Jūras Medicīnas centra Ķirurģijas klīnikā veic vidēji 450 operācijas gadā.

Specializējas:

 • cirkšņa, nabas, baltās līnijas, pēcoperācijas trūces;
 • kovencionālās un laparoskopiskās operācijas;
 • žultspūšļa laparoskopiskās operācijas;
 • dipitrēna kontraktūras klasiskās un miniinvazīvas, ganglija cistas, karpālā kanāla un citas plaukstu operācijas;
 • ādas, zemādas veidojumu operācijas;
 • punkcijas, blokādes un citas manipulācijas;
 • mugurkaula un locītavu kombinēta ārstēšana;
 • akupunktūra, homeopātisku bioregulātoru HEEL, hondroprotektoru, ievadīšana, Iličuaņ cigun vingrošana.

Pieņem: katru otrdienu, plkst. 15:00-19:00.

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234 vai e-pastu: info@liepamc.lv.

Vizītes cena: 30 EUR.


VLADIMIRS ČEREPAHINS

ķirurgs, akupunktūras ārsts, bioregulācijas klīnikas vadītājs

Mēs augam un paplašināmies!

30. nov. 2018

Medicīnas centra "LIEPA" piedāvāto pakalpojumu klāsts paplašinās - mūsu komandai pievienojušies vairāki izcili speciālisti - neirologs, psihologs, uztura speciālists un radiologs/USG speciālists!

Uzzini jaunāko informāciju par ārstu pieņemšanas laikiem šeit: http://www.liepamc.lv/par-mums/arstu-pienemsanas-laiki/

Mēs sadarbojamies ar BTA Viena Insurance Group, Gjensidige Baltic, Compensa veselības apdrošināšanas kompānijām. Ja Jums ir citu apdrošināšanas kompāniju veselības apdrošināšana, tad:
saņemiet pakalpojumus pie mums --> iesniedziet savam apdrošinātājam prasības pieteikumu, pievienojot čeka kopiju --> saņemiet atlīdzību ar pārskaitījumu uz savu kontu.

Pie mums iespējams norēķināties ar bankas maksājumu kartēm.

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.

Būsiet mīļi gaidīti!


Beidzot Carnikavā iespēja veikt ultrasonogrāfiskos izmeklējumus!

28. nov. 2018  

Esam priecīgi ziņot, ka iespējams pierakstīties uz ultrasonogrāfisko (USG) izmeklēšanu!

Mūsu medicīnas centrs „LIEPA” ir aprīkots ar visaugstākās kvalitātes daudzfunkcionālu ultrasonogrāfijas aparatūru (telpiskais attēls reālajā laikā). Ultrasonogrāfija ir nekaitīga un nesāpīga, bet ļoti informatīvs un ātri veicams vizuālās diagnostikas izmeklējums, ar kura palīdzību izvērtē dažādu orgānu un mīksto audu struktūru. Ultrasonogrāfija ir viena no svarīgākajām vizuālās diagnostikas metodēm.

Pie mums iespējams veikt ultrasonogrāfiskos izmeklējumus pie dr.Rasmas Miezes:

 • vēdera dobuma orgāniem (aknām, aizkuņģa dziedzerim, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, nierēm, urīnvadiem, urīnpūslim, lielajiem asinsvadiem u.c.);
 • vairogdziedzerim;
 • limfmezgliem.

Savukārt katru otrdienu pie dr.Rutas Plotnieces iespējams veikt kakla un/vai galvas asinsvadu izmeklēšanu ar duplex doplerogrāfijas metodi.

Pieteikt vizīti var pa tālruni + 371 29601234, e-pastu: info@liepamc.lv vai nosūtot ziņu mūsu Facebook lapā.
Kardiologs medicīnas centrā „LIEPA” - jau no 30.novembra!

14 nov. 2018  

Paaugstināts asinsspiediens, aizdusa, sirds pārsitieni, elpas trūkums – tie ir tikai daži no simptomiem, kas liecina, ka steidzami nepieciešama vizīte pie kardiologa. Sirds un asinsvadu slimības mūsu stresa pārpilnajā dzīvē ir ļoti bieži sastopamas veselības problēmas. Tām var būt daudz iemeslu – stress, mazkustīgs dzīvesveids, nepareizs uzturs, dažādi kaitīgi ieradumi, nepietiekams miegs, arī iedzimtība. Mūsdienās par sirdsdarbības traucējumiem sūdzas arvien vairāk gados jaunu cilvēku. Ignorēt sirds raidītos signālus ir vieglprātīgi, jo tie var būt nopietnāku problēmu priekšvēstneši. Sirds slimības ir nopietns risks, un vizīte pie kardiologa var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti vai pat izglābt dzīvību.

Ja ir sūdzības par traucējošām sāpēm sirds apvidū, sirds pārsitieniem, ilgstoši paaugstinātu asinsspiedienu, elpas trūkumu pat pie nelielas fiziskas slodzes, ģīboni palielinātas fiziskās slodzes laikā, pie kardiologa pārbaudīt sirds veselību ir jādodas obligāti. 

Pie kardiologa jādodas arī tad, ja to darīt ieteicis ģimenes ārsts, jo saklausījis trokšņus sirds apvidū un paātrinātu sirdsdarbību, konstatējis, ka aknas ir palielinātas, novērojis paātrinātu elpošanu vai uzklausījis sūdzības par pastiprinātu svīšanu un nogurumu pat pēc nelielas fiziskas slodzes.

Tomēr arī tad, ja šādu sūdzību nav, pastāv riska faktori, kas norāda uz sirds veselības risku:

 • elektrokardiogrammā ir reģistrēti sirds ritma traucējumi;
 • ģimenes locekļiem ir bijušas sirds problēmas, kas bijušas par iemeslu pēkšņai cilvēka nāvei;
 • pēc sirds operācijas vai citas manipulācijas nolūkā, lai izvēlētos piemērotāko profilaksi un ārstēšanu. 

Pirmais posms, ko veic kardiologs darbā ar pacientu, ir detalizēta saruna, kas ļauj atklāt pirmās slimības izpausmes, to raksturu un intensitāti, noteikt sūdzību parādīšanās laiku un to saistību ar citām slimībām. Bieži vien, nonākot pie kardiologa, pacienti stāsta, ka ilgu laiku ne vien nav zinājuši par savu slimību, bet nav arī izjutuši nepatīkamas izjūtas vai nav pievērsuši īpašu uzmanību smeldzošām sāpēm sirdī, galvassāpēm un reibonim, troksnim ausīs, atmiņas pasliktināšanai, uzskatot to par noguruma vai nepietiekoša miega izraisītiem simptomiem. Kardiologs veiks rūpīgu izmeklēšanu un ārstēšanu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu slimības tālāko attīstību.

Pacientus konsultē sertificēta kardioloģe Inesa Kozlovska.

Vizītes cena: 30 EUR.

Aicinām pierakstīties, zvanot uz reģistratūru pa tālr. 29601234!

Mūsu komandai pievienojusies izcilā pediatre Daira Brenča

5 nov. 2018  

Ar prieku ziņojam, ka medicīnas centra "LIEPA" komandai ir pievienojusies izcila ārste - pediatre Daira Brenča. 

Dr.Daira Brenča sniedz konsultācijas, diagnosticē slimības un ārstē bērnus no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam. Konsultē par veselības, profilakses, vakcinācijas, uztura, fiziskās slodzes, norūdīšanās, imunitātes stiprināšanas un citiem bērnu veselības jautājumiem. Sastāda vakcinācijas plānu. Konsultē māmiņas par krūts barošanu, jaundzimušo aprūpi, kopšanu un veselības profilaksi.

Vajadzības gadījumos bērnu veselības jautājumus risina sadarbībā ar citu nozaru speciālistiem - psihologu, psihiatru, fizioterapeitu, osteopātu, otorinolaringologu un acu ārstu, pēdu diagnostikas speciālistu, ortopēdu, gastroenterologu, dermatologu, pneimonologu,  imunologu, mākslas terapeitu u.c.

Aicinām pierakstīties, zvanot uz reģistratūru pa tālr. 29601234!

Sertificēta ārste - pediatre. Prakstizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 1992.gada.

1992. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, pediatrijas specialitātē

2003. gadā - beigusi Liepājas Pedagoģijas akadēmiju, iegūstot skolotāja - logopēda kvalifikāciju

Regulāri apmeklē profesionālās pilnveides kursus specialitātē, ārstu kongresus un konferences

Strādā VAS Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas Neatliekamās palīdzības un observācijas nodaļā.

Piedalās Latvijas Universitātes rezidentūras attīsstības programmā, ir lektore medicīnas koledžā, kā arī Latvijas Ārstu biedrības lektore


 .