Botulīna injekcijas

Piedāvājam veikt botulīna injekcijas sievietēm un vīriešiem:

  • pieres zonā, kas teicami uzlabo sejas mīmiku, izlīdzina esošās un novērš jaunu krunciņu rašanos un/vai
  • padusēs, kas lieliski palīdz cīņai ar pastiprinātu sviedru izdali padušu rajonā, novērš nepatīkamu aromātu un sasmērētu apģērbu.

Par botulīna injekcijām pieres zonā

Procedūras laikā mīmikas muskuļos tiek ievadīts botulīna injekcija, kas uz laiku “paralizē” pieres muskuļus. Rezultātā izlīdzinās krunciņas un tiek panākts spēcīgs liftinga efekts. Vidēji preparāta darbības laiks ir 6 mēneši, taču, atkarībā no pacienta ādas individuālajām īpatnībām, tas var variēt no 4 mēnešiem līdz 1 gadam.

Botulīna injekciju priekšrocība ir tāda, ka ilgstoša mīmisko muskuļu spriedzes mazināšana noved pie ādas krunciņu izlīdzināšanās un vienlaicīgi ļauj cilvēkam pierast kontrolēt savus mīmikas paradumus.

Botulīna injekcijas ir apstiprinātas kā drošs un iedarbīgs līdzeklis pret grumbām un mīmikas krunciņām. Injekcijas ātri, vienkārši un efektīvi uzlabos pieres rievu un neapmierinātības vaibstu krunciņu.

Plastikas ķirurgu pieredze rāda, ka cīņā ar novecošanās pazīmēm savlaicīgi veiktas nelielas sejas atsvaidzināšanas procedūras sniedz gan lieliskus uzlabojumus, gan ietaupa laiku un naudu.

Par botulīna injekcijām pastiprinātas svīšanas ārstēšanai

Cīņai ar pastiprinātu sviedru izdali padušu rajonā tiek ievadīts botulīna toksīns, kurš uz laiku “paralizē” sviedru dziedzeru darbību.

97% gadījumu botulīna injekcijas padušu zonā ir ļoti efektīvas – tās cilvēkam pilnībā noņem mokošo pastiprināto padušu svīšanu. Pēc injekcijām paduses vairs nesvīst ar lielām pilēm, kas satek strūkliņās, bojā apģērbu un rada diskomfortu, smaku un neērtumu sabiedrībā. Pēc veiktās botulīna injekciju procedūras sviedri normāli iztvaiko caur ādu, bet cilvēkam ir tīru un komfortablu padušu sajūta.  Efekts dažreiz parādās jau 2-4. dienā, bet pilns efekts parasti iestājas 6-10 dienu laikā. Tikai 3% cilvēku (pēc pēdējiem pētījumiem) organismā ir jau antivielas pret šo botulīna toksīnu, tāpēc efekts vai nu neiestājas vai ir īslaicīgs un neizteikts.

Vidēji preparāta darbības laiks ir 6 mēneši. Kad tas ir beidzies, injekcijas var atkārtot.

Kā notiek procedūra?

Botulīna injekcijas ir ātra, vienkārša un droša procedūra. Izmantojot smalku adatu, vairākās ķermeņa zonas vietās ļoti precīzi injicē ļoti mazu botulīna toksīna daudzumu. Tā kā šī adata ir tik smalka un tiek izmantots tikai neliels šķidruma daudzums, ar injekcijām saistītās sāpes ir niecīgas. Taču pirms procedūras uz konkrētās zonas tiek paturēts aukstums, lai maksimāli mazinātu dūrienu jutību. Vairums pacientu šīs izjūtas salīdzina ar insekta kodumu. Anestēzija nav nepieciešama, pēc procedūras tūlīt var netraucēti atgriezties savās ikdienas gaitās.

Botulīna injekcijas iepazīšanās akcijas laikā pie mums būs iespējams veikt lētāk nekā jebkurā Rīgas klīnikā – pieres zonā izmaksas būs no 80 EUR un padušu zonai no 180 EUR.

Botulīna injekcijas veic ārste Zaiga Kalnbērza.

Saņemt papildus informāciju un pieteikties uz procedūru var, zvanot pa tālruni 29601234.