Medicīnas centrā "LIEPA" Jums ir iespēja saņemt savam bērnam vislabāko aprūpi, dodoties uz vizīti pie pediatres Dairas Brenčas vai maksas ģimenes ārstes Kristīnes Liepiņas.

Mūsu speciālisti veic bērnu profilaktiskās apskates, konsultē vecākus par mazuļa aprūpi, barošanu, veselību, slimību profilaksi. Bērnu aprūpe norit mierīgā, mājīgā atmosfērā, gaišās un patīkamās telpās, tādējādi izvairoties no lieka satraukuma. Mūsu rīcībā ir dažādi ātrie testi, kas palīdz tūdaļ noteikt infekcijas klātbūtni vai tās izraisītāju. Kopā ar vecākiem izveidojam labāko ārstēšanas plānu, izrakstām medikamentus. Sakārtojam arī vajadzīgās formalitātes – vecākiem izsniedzam darba nespējas lapu, bērnam zīmi skolai, sporta pulciņam vai bērnudārzam. 

Medicīnas centrā "LIEPA" iespējams veikt arī no valsts budžeta līdzekļiem apmaksātu vakcināciju bērniem atbilstoši vakcinācijas kalendāram (https://ej.uz/vakcinacijas_kalendars). Buklets par bērnu vakcināciju pieejams šeit.

Zināšanai! Pediatre vai maksas ģimenes ārste var norīkot pie jebkura speciālista, bet ar šo norīkojumu jebkura speciālista konsultācija būs par maksu.

Mūsu speciālistu maksas pakalpojumu cenrādis pieejams šeit un pieņemšanas laiki šeit.

Pie pediatres vai ģimenes ārstes iespējams pierakstīties, iepriekš piezvanot uz medicīnas centra "LIEPA" reģistratūru pa tālr. 29601234!

Būsiet mīļi gaidīti!